Najpopularniejsze apartamenty w zakopanym

Krupówki są zdecydowanie sercem Zakopanego, dlatego też całe zakopiańskie życie skupia się właśnie w tych rejonach. Apartamenty, w których będziemy nocować podczas kilkudniowego lub kilkutygodniowego wypoczynku w Zakopanem, powinny być maksymalnie komfortowe i najlepiej, by były zlokalizowane właśnie w okolicach Krupówek – stamtąd będziemy mieli najbliżej do wszelkich lokalnych atrakcji.

W okolicy Krupówek, w odległości zaledwie kilku lub kilkunastu minut spacerem od nich, można znaleźć fantastyczne apartamenty. Znajdziemy tam na przykład słynne Szklane Domy – bardzo nowoczesny kompleks apartamentów w sercu Zakopanego, posiadający prywatny podziemny parking bezpłatny dla gości. To idealna propozycja dla tych, którzy cenią sobie maksimum komfortu podczas wypoczynku. Do Zakopanego przyjeżdża się głównie po to, by dawać sobie wycisk na szlaku, ale odpoczywać po sutym obiedzie w saunie, czy w hotelowym łóżku na miękkim materacu. Gubałówka i Wielka Krokiew znajdują się w bliskiej odległości od tych apartamentów.

Popularne są w Zakopanem również apartamenty TWW pomiędzy Krupówkami a Wielką Krokwią. Oprócz tego, że oferują one znakomite warunki do wypoczynku z kablówką i wifi, mają też bardzo atrakcyjne, jak na ten standard, ceny dla turystów.

Bardzo istotnym punktem w rankingu najpopularniejszych apartamentów w sercu Zakopanego jest z pewnością Willa Art. To bardzo nowoczesny pensjonat o fantastycznie urządzonym wnętrzu – tutaj góralskie klimaty pięknie wplecione są w nowoczesny styl dekorowania wnętrz. Każdy apartament wyposażony jest w komfortową łazienkę z wanną oraz aneks kuchenny.

Wybierając się na wczasy do Zakopanego warto postawić na maksimum komfortu poprzez zorganizowanie sobie wypoczynku dla siebie i rodziny właśnie w jednym z wygodnych apartamentów. Dzięki temu wypoczynek będzie miał naprawdę sens, będzie intymnie i wygodnie, czyli dokładnie tak jak powinno być.

Sprawdź również: Zakopane dla narciarzy